загрузка...


Доля розпорядилася так, що дві жінки втратили кохану людину. Для Зої він був братом, а для Марти — судженим. Це стало для них серйозним випробуванням. Сестра ніяк не могла в це повірити і порахувала винною в смерті брата невістку. Марта ж, була настільки шокована тим, що трапилося, що навіть втратила дитину. У неї стався викидень. Лікарі після операції повідомили жахливу новину — безпліддя. Вона більше ніколи не стане матір’ю. Між дівчатами виникла напруга. Якщо одна намагалася забути про страшну трагедію, то інша хотіла помститися. Вона чекала слушного випадку, щоб покарати суперницю.

Час знову зіграло злий жарт з героїнями, і між ними знову встав один чоловік, в якого були обидві закохані. Цього разу, вони вже будуть діяти по-іншому. Тепер потрібно брати ситуацію в свої руки. Чоловік дуже багатий. Він є спадкоємцем імперії ресторанів. Заради нього багато жінок готові на все. Зоя і Марта повинні довести свою любов, щоб знову не втратити рідну людину.

Якщо Марта збирається домагатися свого любов’ю і ніжністю, то Зоя готова на будь-які, навіть самі крайні заходи. Серіал Дві матері (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Євген Баранов
В ролях: Ольга Атанасова, Марченко Зоряна, Михайло Пшеничний, Ольга Сумська, Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Микола Боклан та Анатолій Гнатюк, Кирило Дицевич

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress