Серіал Дві матері всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Жіночі ревнощі не знає кордонів, і не поділивши одного хлопця, навіть близькі подруги здатні стати заклятими ворогами. Якщо мова йде про незнайомі раніше жінок, ситуація здатна загостритися до немислимих меж. Зоя завжди насторожено і з недовірою ставилася до подруги свого брата, яка згодом зібралася вийти заміж за хлопця. Коли молодий чоловік трагічно загинув в автокатастрофі, Зоя негайно звинуватила в тому, що трапилося невдалу наречену, зненавидівши її лютою ненавистю. Березня – залишилася «солом’яною вдовою», і гостро переживає втрату коханої людини.

Ситуація ускладнюється тим, що Марта вагітна, і повідомлення про загибель нареченого сильно похитнула здоров’я дівчини. Постійні претензії і докори Зої призводять до того, що Марта втрачає малюка. Найгірше, що більше мати дітей вона не може. Зрозуміло, дівчина починає звинувачувати у трагедії сестрицю свого загиблого коханого. Дамочки буквально не можуть терпіти один одного, але їх життєві шляхи розійшлися в сторони.

Через кілька років доля знову звела дівчат на вузенькій стежці. Непримиренним суперницям пощастило закохатися в одного хлопця, і вони негайно вступили в запеклу боротьбу. Серіал Дві матері всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Євген Баранов
В ролях: Ольга Атанасова, Марченко Зоряна, Михайло Пшеничний, Ольга Сумська, Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Микола Боклан та Анатолій Гнатюк, Кирило Дицевич


загрузка...