загрузка...


Третій сезон продовжить розповідати про те, як розвивалася кіноіндустрія пов’язана з фільмами для дорослих в минулому столітті. Несподівано для всіх подібне здалося досить цікавою задумкою, яка повинна дозволити випробувати неймовірні відчуття. Ніхто тоді навіть не думав про те, що життя може розділитися на до і після, при чому з неприємними наслідками. Ті хто шукав в цьому задоволення найчастіше були розчаровані в цьому і стикалися з тим, що це зруйнувало їх життя. Не довго тоді святкували перемогу і ті, хто мав намір на цьому заробити, так як їх чекало падіння з п’єдесталу.

Адже раптово багато хто став хворіти на СНІД і акторів теж не обійшла епідемія. Тоді цей бізнес був прикритий і тільки через десятиліття він знову спробував встати на ноги, але його правила вже конкретно змінилися. Всім тоді довелося непросто і багато зіткнулися з проблемами, які повністю змінили їх життя і всі ці зміни були не на краще. Саме такі злети і падіння пережили і два брата, які побажали озолотитися на цьому всьому.

Але що ж насправді їх чекало і як складався їх настільки непростий шлях розвитку цієї індустрії і чого вони насправді змогли домогтися? Серіал Двійка 3 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алекс Хол, Ута Бризвитц, Джеймс Франко
В ролях: Джеймс Франко, Меггі Джилленхол, Гбенга Акиннагбе, Гарі Карр, Домінік Фишбэк, Лоуренс Гиллиард мл, Маргарита Левіева, Емілі Мзс, Деніел Саулі, Крістофер Бауер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress