Головні герої серіалу цікава компанія з п’яти досить незвичайних звірів. Вони зовсім не схожі на своїх побратимів, скоріше на людей, своїми звичками і звичками. Один із цієї команди лис соціопат, інша лисиця метросексуалка, там також присутня голуб нетрадиційної орієнтації, кастрований кіт і собака породи хорт, дивний характер. Що пов’язує цих героїв? Ви не повірите, дружба і велика кількість жартів, приколів, чорний гумор у кожному слові.

Кожен новий день для цієї компанії проходить по різному, вони часто ходять у походи, співають пісні, більшу частину займає придумування розіграшів один для одного і інші дурниці. Цей серіал затягує відразу після перегляду першої серії, його атмосфера добра та весела, жарти хоч і образливі для героїв, але вони вже звикли і на друзів не ображаються. Дворняги — це ляльковий комедійний серіал від BBC для дорослих в якому оживають кілька цікавих персонажів. Серіал Дворняги 1-2 сезон (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Головні герої — з першого погляду звичайні дикі тварини, які чомусь живуть в місті, випивають в пабі, матюкаються, та й взагалі нагадують зовсім не героїв дитячих мрій, а завсідників питних закладів і місць розпусти, але може бути кожен з нас знайде в них і трохи від себе.

Режисер: Адам Міллер
В ролях: Деніел Тетсэлл, Руфус Джонс, Кеті Бренд, Люсі Монтгомері, Пол Кей, Рут Бретт, Тоні Вей, Фелікс Декстер, Льюїс Маклауд, Уоррік Броунлоу-Пайк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress