Серіал Дворняжка Ляля (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Живе собі на Землі дуже мила дівчина. Тільки її чарівна зовнішність дуже оманлива, і зовсім не означає безпроблемного існування цього прекрасного створення. Ляля з дитинства усвідомлює, що вся її справжня і майбутня життя – це нескінченна боротьба. Адже вона циганка. Однокласники, поки вона навчалася у школі, не визнавали її. З родичами у бідолахи теж не рівні відносини, так як вона ні крапельки не схожа на них за зовнішніми параметрами. Вже дуже світленька. От і живе таким милим «чужаком». І все ж у неї ще є щира, потаємна мрія. Неважко здогадатися, що це багатство і сім’я.

На першому місці саме багатство, чому героїня серіалу «Ляля» і замишляє своє перше пограбування. Благо, що шахрайство їй вдавалося з дитинства. Але зараз вона вирішує «обхитрити» одну досить багату сім’ю. Отаке «велика справа» для юної вертихвістки. Ляля не врахувала, що для подібного «справи» потрібна вправність і досвід, інакше буде викриття. Що і сталося. Але спіймана на гарячому дівчина не отримує покарання, а пропозиція заміжжя. І от далі життя Лялі закрутиться як «чортовому колесі».

Їй доведеться боротися за любов, і від людей йти в самоту, і власної дитини втрачати. Але ніколи її не покине ні оптимізму, ні віра в щасливе майбутнє, ні надія на здійснення всіх юнацьких мрій. Серіал Дворняжка Ляля 2014 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Дмитро Гольдман
В ролях: Олександр Попов, Ада Роговцева, Костянтин Данилюк, Надія Костюк, Оксана Жданова, Дмитро Лаленков, Оксана Сташенко, Федір Гурінець, Василь Мазур, Світлана Зельбет


загрузка...