Молодий хлопець на ім’я Джек Райан вступив до лав служби Центрального розвідувального управління. Джеку потрібно було довести всім оточуючим його співробітникам те, що він є професіоналом своєї справи і не просто так займає свою посаду. Співробітники не сприймали Райана всерйоз, вони думали, що хлопця влаштували велику помилку, так як він не схожий на агента ЦРУ, і не здатний виконувати небезпечні завдання. Але незабаром у Джека з’явилася можливість показати всім, чого він насправді вартий. Керівництво відділу, в якому складається Джек, викликало його на нараду, і повідомило про те, що хлопцеві доведеться працювати спільно з іншими співробітниками, де їм поставлено небезпечне завдання.

Джек Райан зобов’язаний впровадитися в одну з угруповань терористів, і зсередини зрозуміти, як саме знешкодити небезпечних злочинців, щоб вони не були загрозою для суспільства. За плечима у Райана величезна кількість справ, але жодне з них не було настільки важким і непередбачуваним. Серіал Джек Райан 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Йому належить зв’язатися з терористами і довести, що він є одним з них, після цього Джек зобов’язаний доповідати своєму начальнику всю необхідну інформацію для того, щоб заарештувати небезпечних злочинців. Дане завдання дуже серйозна, адже Джека можуть в будь-який момент розсекретити і знищити.

Режисер: Патрісія Ригген, Деніел Сакхайм, Денні Гордон
В ролях: Джон Красінскі, Уенделл Пірс, Джон Хугенэккер, Еббі Корніш, Алі Сулиман, Dina Shihabi, Хааз Слейман, Karim Zein, Еммануель Люссье Мартінес, Йован Адепо

загрузка...