загрузка...


Джек на перший погляд здається самим звичайним співробітником, який звик лише займатися своєю справою. Але насправді все не так просто, коли на очі хлопцеві попався звіт, який, на його думку виглядав досить підозріло, то він вирішив перш ніж нести його начальству, самому з усім розібратися. Він був упевнений в тому, що йому не складе ніяких труднощів з’ясувати, хто ж за цим всім стоїть і куди переводяться такі величезні гроші. Але якби він тоді тільки знав у що він вплутується і що його чекатиме попереду, то він би ні за що не повів себе настільки необачно і не став поодинці братися за цю справу.

Досить швидко йому вдалося з’ясувати, що за цим всім стоять досить серйозні люди, які не мають наміру просто так відмовлятися від своїх планів. Вони всі виявляються набагато серйозніше, ніж всі вони могли тільки подумати, а тому тепер Джеку доведеться бути вкрай обережним і постаратися не попадатися на очі ворогу. Попереду його чекатиме подорож по всьому світу, яке змусить згадати все, чому тільки вчили в школі ЦРУ.

Йому необхідно застосувати всі свої навички, якщо він хоче вижити в цьому серйозному протистоянні, де в планах у противника і думки немає залишити його в живих. Серіал Джек Раян 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Патрісія Рігген, Деніел Сакхайм, Карлтон Кьюз
Актори: Джон Красінскі, Горан Костич, Алі Суліман, Nadia Affolter, Уенделл Пірс, Еббі Корніш, Arpy Ayvazian, Karim Zein, Амір Ель-Марсі, Адам Бернетт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress