Джек Уайтхолл завжди любив різного роду авантюри. Ось і на цей раз він погоджується відправитися в масштабну подорож. Тоді він ще не знав, що саме цей тур стане найграндіознішим і незабутнім в його житті. Ось тільки вся заковика в тому, що в цю подорож Джеку належить відправитися разом зі своїм батьком. Вони відправляться в Південно-Східну Азію, в такі куточки, куди якщо і ступала нога людини, то було це дуже рідко. В дорозі вони волею-неволею стануть учасниками кількох авантюр, відкриють багато нового. Ця подорож запам’ятається батькові і синові на все життя.

Нудьгувати вони вже точно не будуть, адже низка неймовірних захоплюючих подій не залишить мандрівників ні на хвилину. Те, що з ними відбувається, вони й уявити собі не могли. Ці далекі країни й неприступні, незвідані куточки планети, ці чудові рослини і дивні тварини, ці природні пейзажі – все це так заворожує. Ось тільки одне всю дорогу бентежило батька і сина. Серіал Джек Уайтхолл: Подорожі з батьком 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ця подорож могла б бути зовсім іншою, все могло складатися зовсім інакше, якби у Джека і його батька не були такі різні погляди на життя. Але як ця подорож відбитися на їх подальшому житті?

Режисер: Джон Ходжсон
Актори: Джек Уайтхолл, Майкл Уайтхолл, Стівен Сігал

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress