загрузка...


Головна героїня, жінка середніх років на ім’я Енн Лістер. Вона увійшла в історію як найбільш значуща і впливова з аристократичних кровей. Найбільше вона прославилася, як перша зі знаті, хто приймав одностатеві зв’язки. Дівчина не соромилася незвичайних пристрастей до жіночої статі і не боялася бути незрозумілою суспільством того часу. Енн любила подорожувати по світу у супроводі численної охорони, що забезпечує аристократці безпеку в дорозі. Вона вела активний спосіб життя, захоплювалася спортом, часто відвідувала світські заходи, на яких знайомилася з новими подружками.

Дівчина мало кому довіряла у своїх володіннях, тому їй доводилося потай вести особистий щоденник, де герцогиня записувала думки і переживання. Міс Лістер робила позначки у вигляді записів про те, які юні особи змогли завоювати її крихке серце. Серіал Джентльмен Джек 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незважаючи на складність світогляду, аристократка мала складний характер, який характеризується як чоловічої, ніж жіночий, саме за це її поддонные прозвали «джентльмен Джек». Історія неймовірної одностатевої любові знаменитої знатної діви, з душею добродушного юнака.

Режисер: Сара Хардінг, Дженніфер Перротта
Актори: Сюранна Джоунс, Джо Армстронг, Джессіка Беглоу, Амелія Баллмор, Рози Кавальеро, Стефані Коул, Albane Courtois, Пітер Девісон, Шон Дулі, Вінсент Франклін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress