загрузка...


Головна героїня фантастичного телесеріалу — молода дівчина на ім’я Джессіка Джонс. Вона володіє деякими суперздібностями, в тому числі нелюдську силу. Вона приймає рішення використати власні вміння на благо суспільства і починає боротися зі злочинністю. Незабаром на її шляху стає зебедай Кілгрейв, лиходій на прізвисько Пурпурова людина. Він також володіє неймовірною силою і спритністю і вступає в сутичку з дівчиною. Протистояння двох цих персонажів призвело до жахливої трагедії, яка назавжди відбиваються в пам’яті основного персонажа. Довгий час вона намагалася прийти до тями.

Героїня вирішує покінчити з супергеройських минулим і відкриває власне детективне агентство. Вона починає оточувати себе повсякденними турботами, щоб позбавиться від важких спогадів минулого. Дівчина береться за розслідування найшкідливіших подій, а вечори проводить в місцевому барі, намагаючись залити горе алкоголем. Поступово вона втягуватися в суєту відбуваються навколо подій.

Через короткий проміжок часу в місті відбуватимуться низка дивних подій.Джонс дізнається знайомий почерк і дуже скоро розуміє, що її найстрашніший ворог знову повернувся. Серіал Джесіка Джонс 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Саймон Селлан Джоунс, С.Дж. Кларксон, Девід Петрарка
Актори: Девід Теннант, Рейчел Тейлор, Ейка Дарвілл, Крістен Ріттер, Ерін Моріарті, Уіл Тревел, Сьюзі Абромейт, Майк Колтер, Керрі-Енн Мосс, Робін Вайгерт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress