Життя Іри проходило в катівнях дитячого будинку. Напружені життєві умови навчили її вірити лише у власні сили. Її мрії пов’язані з повноцінним сімейним життям поруч з люблячим чоловіком і хорошими дітками. Змушена шукати засоби до існування, вона здійснює дрібну крадіжку. Злочин обертається знайомством з Ігорем – співробітником слідства. Він не схожий на нову знайому. Чоловік наділений розумом і розважливою вдачею. Ця людина незмінно приходить на допомогу оточуючим людям. На перших етапах спілкування він висловлював неприховану антипатію по відношенню до злодійки.

Не особливо зраділа і Ірина. Але її внутрішні почуття підказували, що з цим чоловіком можна провести життя. Поліцейські довгий час ловили небезпечну рецидивістку, тому її упіймання стало справжнім успіхом. Лише колишня мешканка дитбудинку може дати необхідні свідчення. Але правда може зруйнувати все подальше життя. Щоб захистити важливого свідка від неабиякої загрози, правоохоронці дають їй нове ім’я і перевозять в інше місто.

Поки триває процес, саме цей слідчий буде грати роль люблячого чоловіка, оберігати підопічну і захищати її від неминучих нападів. Серіал Дзига (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Валерій Ібрагімов
В ролях: Віра Шпак, Тимофій Каратаєв, Валерій Баринов, Микола Боклан, Євген Єфремов, Денис Мартинов, Марія Климова, Ярослав Гуревич, Дмитро Лаленков, Марія Арнаут

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress