Головна героїня на ім’я Ру Беннет, навчаючись у середніх класах, отримала сильну психологічну травму. Її друг і однокласник був убитий. Підлітки, бажаючи забути про трагедію, захоплюються тусовками і одурманюючими препаратами. А хтось іде в паралельну реальність і «живе» в інтернеті. Страждальниця підсіла на антидепресанти і «колеса». Вона сама розуміє, що її засмоктало на саме дно. Одного разу, у дівчинки трапилася передозування, і батько відправив дочку на лікування і реабілітацію в закриту наркологічну клініку.

Юній особі вдалося позбутися залежності. Через деякий час дівчина повернулася з медичного центру в рідне місто. У навчальному закладі нічого не змінилося за період її відсутності. Старшокласники ведуть асоціальний образ існування. А вона мріяла про нормальних друзів, марила про любов і розуміння однолітків. Виявилося, вони все на чому-небудь «сидять», і нещасна знову пристрастилася до наркотиків.

Вона відчуває себе як в пастці, звідки не вибратися без сторонньої допомоги. У школі з’явилася дівчина Джулс. Бідолаха знайшла подругу, а з нею і надію на інше життя. Серіал Ейфорія 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сем Левінсон, Піппа Б’янко, Августин Фриззелл
В ролях: Мод Апатоу, Angus Cloud, Ерік Дейн, Алекса Демі, Джейкоб Элорди, Barbie Ferreira, Ніка Вільямс, Сторм Рейд, Хантер Шафер, Елджі Сміт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress