загрузка...


Батько Томас завжди відрізнявся від інших священиків великим завзяттям допомагати своїм прихожанам. Тому він абсолютно не здивувався, коли саме до нього за допомогою звернулася жінка на ім’я Анжела. Вона розповіла головному герою про те, що в її будинку відбувається щось дивне. Ночами вона чує звуки, які нагадують плач, а вдень житло наповнюється пошепки. З усіх домочадців тільки жінка відчуває себе в своїй оселі не комфортно. І вона схильна вважати, що причиною цього є її власна дочка. Вона зовсім недавно повернулася з іншого міста, де проходила навчання.

Дівчина повідомила родині про те, що причиною її приїзду є раптово виникла депресія. Лікар, який оглянув її, підтвердив діагноз і звільнив її на час від необхідності відвідувати заняття. Щоб швидше прийти в себе, він порекомендував їй повернутися в рідну домівку і заручитися підтримкою рідних. Але як тільки Кет повернулася, її мати відчула, що її дочка змінилася. Її немов підмінили. Мова, погляд, манера одягатися — змінилося все. Серіал Екзорцист 2 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Перед нею стояв зовсім чужа людина, який з незрозумілих причин виглядав в точності, як її дочка. Щоб розібратися в тому, що ж насправді відбувається в будинку і чому її дитина так змінився, вона просить батька Томаса поговорити з дівчиною. Адже жінка підозрює, що її дитя одержима бісом.

Режисер: Руперт Уайатт
Актори: Бен Деніелс, Джина Девіс, Курт Егіаван, Камілла Гуаті, Френсіс Гуїнан, Альфонсо Еррера, Бріанна Хоуі, Ханна Касулка, Айзек Лінарес, Ендрю Моргадо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress