Хоакін Гусман був простим мексиканським хлопцем, які виросли в бідній родині. Батько Хоакіна, простий фермер, не в змозі був дати своєму синові все, про що той мріяв. А амбіції хлопця простягалися куди далі, ніж копирсатися разом з батьком в землі і вважати жалюгідні копійки, які вони отримували з продажу мізерного врожаю. Хоакін мріяв про пристойний освіту, однак для його отримання були потрібні великі гроші, дістати які бідному мексиканцю було абсолютно ніде.

Коли хлопцеві виповнилося п’ятнадцять років, він все частіше став замислюватися над мучать його питанням — невже він з’явився на світ лише для того, щоб тягнути убоге існування на задрипаний фермі? Як і більшість підлітків, Хоакін починає сваритися з батьками, не розділяючи їх точку зору щодо свого місця в цьому світі. Одного разу, в черговий раз посварившись з ними, молодий хлопець грюкнув дверима і пішов з дому в пошуках кращого життя. Серіал Ель Чапо 2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він уже зрозумів для себе, що розбагатіти і вибитися в люди в його становищі законним чином не вдасться. Вибравши для себе шлях злочинця, він вступає до лав могутнього картелю Гвадалахари. І ось, через роки, він стає одним з найвпливовіших наркобаронів в світі, відомим під ім’ям Ель Чапо.

Режисер: Ернесто Контрера, Хосе Мануель Кравіото
Актори: Умберто Бусто, Девід Охальво, Алехандро Агілар, Марко Де Ла Про

загрузка...