Серіал Елементарно 6 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Нова версія історії про легендарного Шерлока Холмса в американському виконанні. Геній і гроза злочинного світу постає в образі колишнього наркомана, відправленого в Нью-Йорк для проходження реабілітації під наглядом Доктора Ватсона. Холмс консультує нью-йоркську поліцію, будучи в дружніх відносинах з її капітаном, кожен раз подкидывающим Шерлоку нові заплутані справи. Глядач буде здивований, що доктор Ватсон постає у версії американських творців у вигляді молодої дівчини Джоан, найнятої батьком сищика.

Старший Холмс наполіг на тому, щоб на час реабілітації Джоан оселилася разом з Шерлоком в його будинку, допомагаючи забути про наркотики і повернутися до нормального життя. Ватсон працювала хірургом, але один з пацієнтів помер на операційному столі в результаті її помилки, це і змушує Джоан піти з лікарні і стати професійним консультантом, допомагає людям подолати наркозалежність. Ватсон активно втягується в розслідування, які веде її підопічний, поступово звикаючи до складного і своєрідного характеру геніального сищика і починаючи його розуміти.

Легендарний тандем в оригінальній подачі від американських сценаристів приступає до розслідування різних справ. Серіал Елементарно 6 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Полсон, Гай Ферленд, Сет Манн
Актори: Наталі Дормер, Ейдан Куїнн, Люсі Лью, Ріс Іванс, Ато Ессонда, Джон Майкл Хілл, Джонні Лі Міллер, Джордан Гелбер, Офелія Ловібонд, Джон Ноубл


загрузка...