Серіал Енджі Трайбека 2 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Здавалося б, робота поліцейського, та ще в спеціальному відділі, повинна бути небезпечною і серйозною, але, незважаючи на все це, головні герої представленого комедійного телесеріалу «Енджі Трайбека 2-й сезон» надутий, чим вас повеселити. Сюжет картини розвивається в Лос-Анджелесі, а основними діючими особами, є детективи, які розслідують особливо важливі злочину. Головна героїня, повністю захоплена своєю роботою, вона не має особистого життя, намагаючись віддати себе всю, без залишку небезпечному справі.

Дівчина дійсно є прикладом для багатьох правоохоронців, адже вона настільки захоплена своєю діяльністю, що ставить закон у своєму житті на перше місце, бездоганно виконуючи його. Щодня, головну героїню, та інших учасників телесеріалу, що входять до її ексцентричну команду, чекає багато небезпечних пригод, надзвичайно складних і заплутаних справ. Але завдяки відмінною інтуїції, і бажання працювати, вони без особливих зусиль справляються з ними, завжди знаходячи і караючи злочинців по заслугах. Серіал Енджі Трайбека 2 сезон (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Крім погонь, перестрілок, арештів, глядачів чекає розповідь про життя героїв, поза ділянки і безпосередньо в ньому. Картина є в деякій мірі пародійної, але і в ній є багато правдивих ситуацій.

Режисер: Майкл Патрік Джэнн, Стів Пінк, Ден Бірс
В ролях: Джер Бернс, Деон Коул, Рашида Джонс, Хейз МакАртур, Эндри Вермелен, Андреас Віганд, Кейтлін Кімболл, Jagger, Лаура Белл Банді, Джефф Данем


загрузка...