загрузка...


Енн втратила батьків занадто рано, щоб зрозуміти біль втрати і щоб зуміти поодинці жити далі. Притулок ставати її будинком на дуже довгий час, тому що жодна сім’я не хотіла взяти її під свою опіку. Дівчинка ніколи не втрачала надії, що їй одного разу пощастить і якби не випадкова помилка адміністрації притулку, то так воно і було б. Брат і сестра Катберты давно втратили надію завести кожен свою сім’ю і жили лише заради один одного. Але роки вже не ті і їм все важче стало доглядати за фермою під назвою Зелені Мезоніни.

Порадившись, вони вирішили взяти з притулку сильного, активного хлопчика, який допомагав би їм, але натомість прислали милу, юну дівчинку. Спочатку, вони навіть вирішили відмовитися від настільки нерівноцінної заміни, але згодом все-таки залишили Енн у себе. Героїня обжилася на фермі і пішла в школу. Там її чекають нові друзі і нові тривоги, перша безневинна закоханість і перше розчарування.

Саме життя буде відчувати дівчинку на міцність, але вона впоратися з усіма проблемами, адже не дарма її надіслали замість хлопчика. Серіал Енн 3 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пол Фокс, Хелен Шейвер, Аманда Таппінг
В ролях: Эмибет Макналті, Джеральдін Джеймс, Р. Х. Томсон, Дэлайла Білого, Лукас Джейд Зуманн, Коррін Косло, Емерік Джетт Монтас, Хелен Джонс, Кайла Меттьюс, Крістіан Мартін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress