Серіал Еш проти Зловісних Мерців 1,2,3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Довгий час існування зловісних мерців вважалося неможливим. Вчені та фахівці-генетики приводили десятки розумних доводів, заявляючи, що такий організм в принципі не може існувати. Але, коли мерці починають заповнювати вулиці простих міст, від теорій довелося відмовитися. Смертоносний вірус, раптово отримав свободу, без розбору поневолює людей. Той, хто примудрився заразитися, поступово втрачає свою особистість і вмирає, але потім, засіла всередині нього зараза оживляє загибле тіло, наділяючи його найпростішими інстинктами.

Тупі, але досить живучі зомбі, перетворюються на справжнє лихо, здатне назавжди зруйнувати людський світ. Військові з їх кордонами, потужною технікою і карантинними зонами швидко здали позиції, надавши тим, хто вижив людям самостійно боротися за своє життя. Герой серіалу «Еш проти Зловісних Мерців» багато років прожив на самоті, намагаючись триматися в стороні від суспільства і його нескінченної суєти. Але, коли світ почав гинути, він не зумів від нього відвернутися. Володіючи вражаючими навичками, він перетворюється на справжнього винищувача зомбі, безжально знищує їх в немислимих кількостях.

Завдяки його самовіддану боротьбу вдається врятувати безліч життів, але зупинятися Еш не збирається, і продовжує свою епічно боротьбу за людське майбутнє. Серіал Еш проти Зловісних Мерців 1,2,3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Херст, Сем Реймі, Рік Джейкобсон
Актори: Брюс Кемпбелл, Джилл Марі Джонс, Рей Сантьяго, Дена ДеЛоренцо, Люсі Лоулесс, Філ Пелетон, Мімі Роджерс, Хемкі Мадера, Деміен Гарві, Марісса Стотт


загрузка...