Серіал Фантом всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В стінах клініки для душевно хворих пацієнтів зібралася досить різношерста аудиторія людей. У їх числі значиться людина, про життя і долю якого невідомо зовсім нічого. Співробітники лікарні називають його Іваном. Вони спостерігають за ним протягом останнього року і прописують «клієнту» лише найдієвіші антидепресанти. Директор установи вирішив розібратися в ситуації і практично докопався до істини, за що поплатився власним життям. Подія справила відповідний резонанс. За справу взялися правоохоронці. Серед них був і оперативний співробітник на ім’я Стас. Він явно знайомий з Ванею, але демонструє недружній настрій і йде на відкритий конфлікт.

Єдиний, з ким можна нормально поспілкуватися – це Артур, сусід по палаті. З його допомогою чоловік примудряється розшукати вбивцю. Дії дуету викликають неприхований захват. Але істина прояснюється тільки після появи якоїсь жінки. Вона представляється дружиною Івана і запевняє, що його справжнє ім’я – Павло. Серіал Фантом всі серії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Раніше в його розпорядженні знаходився великий бізнес, пов’язаний з виробництвом лікарських препаратів. Перебування в ув’язненні є підступами конкурентів, а сусід – зовсім інша людина.

Режисер: Сергій Сенцов
В ролях: Юрій Чурсін, Павло Майков, Тимофій Трибунцев, Михайло Кремер, Ян Гахарманов, Михайло Тарабукін, Ліза Толубеева, Зоя Бербер, Поліна Сидіхіна, Сергій Єпішев, Олександр Галібін, Віктор Проскурін


загрузка...