Серіал Фатальний патруль / Дум Патруль 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Доктору Найлзу Колдеру важко вписатися в людське суспільство, його відкидають і вважають божевільним. Але і пацієнти доктора незвичайні – він спеціально відбирає людей, які безнадійні, і повертає їх до життя, наділяючи того ж надздібностями і зараховуючи в свою команду. Те, що доктор спеціально влаштовував нещасні випадки, щоб отримати контроль над ними, супергерої дізнаються лише з часом. А здібності у них дійсно дивовижні. Хтось має здатність до левітації, інші вміють довільно змінювати свої розміри, у кого-то після ДТП всі кінцівки були замінені на металеві протези, а одного хлопця доктор врятував від смертельного вірусу, проти якого сучасна медицина безсила, і тепер хлопець став перевертнем, перетворюючись часом в тигра.

Можливості команди доктора Колдера практично необмежені. Тепер доктор збирається зробити всім членам Фатального патруля лоботомію, щоб повністю підпорядкувати їх собі. Щоб врятуватися, їм залишається тільки інсценувати свою загибель, в надії, що доктор про них забуде. Серіал Фатальний патруль / Дум Патруль 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Доктор збирає другу команду, серед супергероїв тепер Роботмен, Людина-Негатив, Еластична дівчина і Божевільна Джейн. Призначення супергероїв – захищати людство від загроз.

Режисер: Саллі Річардсон-Вітфілд, Глен Вінтер, Уэйн Йип
Актори: Метт Бомер, Ейпріл Боулбі, Тімоті Далтон, Брендан Фрейзер, Дайан Герерро, Райлі Шенехен, Алан Тудик, Джойвен Вейд, Меттью Зук


загрузка...