загрузка...


Другий сезон продовжує розповідати про протистояння між Ізраїлем і Палестиною. Ці країни вже давно не можуть знайти спільну мову. І може бути все було б не так погано, якби не постійні конфлікти, які закінчуються смертю ні в чому неповинних людей. Саме через це довелося створити спеціальний загін, який повинен впоратися з важкою роботою і постаратися розшукати небезпечного терориста. Про нього ходять лише одні легенди і останнім часом стає відомо про те, що він задумує провести ще один терористичний акт, який призведе до величезної кількості жертв.

Будь-яка помилка в цій ситуації може виявитися для всіх фатальною. Усі жителів перебуває в страху і боятися навіть зайвий раз кудись сходити, щоб не стати жертвами цієї людини. І на цей раз представники спецслужб намагаються зробити все, щоб якомога швидше відшукати злочинця і відправити його за ґрати, тим самим дозволивши простим жителям мирно існувати. Серіал Фауда 2 сезон 2018 дивитися онлайн в хорошій якості.

Тільки от чи вдасться їм впоратися з цією ситуацією і при цьому не розкрити себе або ж злочинець доб’ється свого і вкотре вислизне від відповідальності? Що на цей раз чекає єврейський народ і як вони мають намір протистояти ворогові?

Режисер: Асаф Бернштейн, Ротем Шамір
Актори: Лайор Раз, Шаді Марі, Lily Eido, Іцик Коен, Нета Гарти, Цахи Галеві, Рона-Чи Шимон, Boaz Konforty, Дорон Бен-Давид, Джейкоб Деніел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress