Баррі вибрав професію судмедексперта не випадково. Йому довелося рости без матері, яку вбили невідомі злочинці. Тривале розслідування не дало результатів. Вбивці не були знайдені. Коли Аллен виріс, він вирішив присвятити життя службі в поліції і знайти вбивць матері. Розслідування просувається успішно. Баррі відчуває, що наближається до розгадки таємниці, яка приводить в лабораторію вченого Уеллса. Дослідник прискорення частинок створив унікальний пристрій, що дозволяє людині рухатися з величезною швидкістю. Вибух у комплексі зупиняє розслідування.

Аллен потрапляє в епіцентр вибуху і після удару струмом впадає в глибоку кому на 9 місяців. Багато хто не вірить у одужання поліцейського, але він вижив. Аварія стала причиною дивовижних здібностей, які виявилися після одужання. Постраждалий від вибуху став найшвидшою людиною на планеті, здатним перевищувати швидкість світла. Герой не може контролювати набуту силу і звертається за допомогою до великого вченого. Серіал Флеш 5 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

В цей час бандити вбивають брата поліцейського. Трагедія підштовхнула Аллена в рішенні відновити боротьбу зі злочинністю. Озброївшись спеціальним пристроєм від перевантажень, хлопець виходить на захист міста. Його нове ім’я-спалах.

Режисер: Глен Вінтер, Дермотт Даунс, Ральф Хемекер
Актори: Джессі Л. Мартін, Рік Коснетт, Томас Кевена, Карлос Валдес, Грант Гастін, Кейнан Лонсдейл, Патрік Сабонгуй, Даніель Панабейкер, Шантель Ван Сантен, Кендіс Паттон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress