Кар’єра головного героя почала розвиватися завдяки тому, що він зумів влаштувати на роботу в успішну юридичну компанію. Але починалося все для Майка Росса не так райдужно. Хлопець намагався вступити на юридичний факультет, але в нього нічого не вийшло. Проте ця обставина не засмутило героя, який вирішив стати самоучкою. Він займався самонавчанням, а також заробляв тим, що допомагав студентам писати різні наукові та дипломні роботи. Крім всіх цих справ протагоніст намагався заробляти гроші на продажу дрібних наркотиків.

Він торгував травичкою, але одного разу поліція влаштувала на нього засідку, після чого йому довелося сховатися в офісі. По щасливому випадку це місце було юридичною компанією, де головним був процвітаючий багатий адвокат Харві Спектр. Чоловік вправно вигравав різні судові справи, ніж зумів прославитися. Але це було далеко не єдине досягнення адвоката. У підсумку Майк потрапив на співбесіду до Харві, і зумів його пройти, завдяки чому влаштувався на роботу.

І тепер хлопець вирішив зав’язати з усіма колишніми звичками, щоб почати життя заново. Йому пощастило, що в такий непростий у своїй долі момент хлопець зустрів Харві. Серіал Форс-мажори 8 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кевін Брей, Антон Кроппер, Майкл Сміт
Актори: Д.Б. Вудсайд, Меган Маркл, Сара Рафферті, Рік Хоффман, Гебріел Махт, Патрік Джей Адамс, Джина Торрес, Макс Топплін, Аманда Шулл, Девід Костабайл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress