загрузка...


Це містечко віддавна славився тим, що в ньому зовсім не було злочинності. Всі його мешканці мали роботу, та й бідних серед них не було, тому нікому з місцевих не було необхідності красти або вбивати один одного за пляшку випивки. Так було в минулому, але з недавніх пір хтось почав вбивати людей. Поліцейські, які часто перш сиділи склавши руки, збивалися з ніг, але не могли знайти серійного вбивцю. У той же час хлопець на ім’я Чарлі знайшов предмет, який порахував безцінним, а коли і його позбавили життя, багато хто подумав, що це сталося через тієї самої знахідки, але довести це було неможливо.

Навіть коли в містечку з’явився приїжджий детектив, який повинен був показати місцевим поліцейським кілька дієвих методів по затриманню злочинця, це не дало бажаних результатів. Лише після закінчення тривалого проміжку часу стало зрозуміло, що у всьому винні бджоли, які багато століть перебували в замороженому стані, а недавно були розбуджені. Саме вони перетворювали людей в кровожерних тварюк, яким нічого не варто було вбити всіх своїх близьких. З цією проблемою розібралися, знищивши всіх стародавніх бджіл, але вбивства не припинилися. Місцеві жителі почали розуміти, що залишатися в цьому місті небезпечно, коли білий ведмідь ні з того, ні з сього напав на чоловіка. А коли поліцейськими був знайде обезголовлений труп, декому зі слідчих здалося, що це нещасний випадок, але деякі копи не думали так.

Вони були готові на все, щоб знову зробити своє місто спокійним місцем, в якому б не було місця злочинів, але чим більше вони старалися, тим гірше все ставало. Дійшло до того, що деякі місцеві почали збирати свої речі, щоб забратися подалі від цього місця. Серіал Фортіт’юд 2 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Саймон Дональд, Хетті Макдональд, Кірон Хоукс, Сем Міллер
В ролях: Річард Домер, Софі Гробель, Стенлі Туччі, Міа Нільсен-Ексен, Люк Тредевей, Вероніка Ечегі, Бьерн Хлинур Харальдссон, Ніколас Пиннок, Elizabeth Dormer-Phillips, Даррен Бойд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress