загрузка...


Раніше, Спенсер Страсмор вважався перспективним гравцем, чудово грає в футбол. Він чудово розбирається в даній грі, на глибокому рівні розуміючи правила, тактику і технічні моменти. Хлопець тренувався з дитинства, бажаючи стати професіоналом. Поступово, герой стрічки «Гравці / Футболісти» прийшов до бажаного, але серйозна травма не дозволила продовжити спортивну кар’єру. Розчарувавшись, Спенсер довго переживав і не уявляв, чим зайнятися в подальшому.

Спілкуючись з колегами і тренерським складом, хлопцю пропонують стати агентом, який буде займатися пошуком перспективних новачків, їх просуванням у великий спорт, рішенням різних питань провідних зірок та налагодженням взаємовідносин між гравцями і тренером. Розуміючи, що для даної діяльності йому необхідні навички, Страсмор відправляється вчитися. У 3-му сезоні чоловікові випадають суворі випробування. Ставши агентом примхливих зірок, у Спенсера з’явилися перед ними серйозні зобов’язання.

Він повинен встигати налагоджувати їх особисте життя, стежити, щоб талановиті хлопці відвідували тренування, добре себе почували і паралельно, будувати власне майбутнє. Серіал Футболісти (3 сезон) (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стівен Левінсон, Джуліан Фаріно, Саймон Селлан Джоунс, Сет Манн
В ролях: Дуейн Джонсон, Джон Девід Вашингтон, Омар Бенсон Міллер, Донован Ст. Картер, Трой Геріті, Жасмін Саймон, Роб Кордрі, London Brown, Аріель Кеббел, Дьюлі Хілл

загрузка...