Серіал Футболісти 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головними героями цього серіалу є гравці у футбол, який неймовірно популярний на території США і Канади. У світі дана гра більш відома, як американський футбол. Кожен з членів команди намагається якомога краще проявити себе на полі і тим самим заслужити світове визнання, яке потягне за собою популярність і досить відчутні грошові гонорари. Кожен з хлопців розуміє, що з кожним роком і навіть місяцем шанс на успішну кар’єру стає все менше. Вони поспішають грати. Вони поспішають жити.

Травми, особисті проблеми – все це заважає хлопцям у досягненні їх заповітної мети, але вони, незважаючи на всі перепони, йдуть до своєї заповітної мети. Один з головних героїв серіалу по імені Спенсер Страсмор з цілого ряду обставин вирішує завершити професійну кар’єру гравця, але зі світом спорту він не збирається прощатися. Він хоче стати агентом і допомагати молодим гравцям будує блискучу кар’єру. На жаль, у світі сучасного великого спорту від агента іноді залежить не менше ніж від таланту гравця.

Спенсер про це прекрасно знає, і він вважає, що його вміння знаходити спільну мову з людьми і вирішувати найважчі питання значно допоможе йому на новому терені. Серіал Футболісти 4 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Стівен Левінсон, Джуліан Фаріно
В ролях: Дуейн Джонсон, Джон Девід Вашингтон, Омар Бенсон Міллер, Донован Ст. Картер, Трой Геріті, Жасмін Саймон, Роб Кордрі, London Brown, Аріель Кеббел, Дьюлі Хілл


загрузка...