Серіал Галавант 2 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Даний серіал переносить глядачів у часи лицарів і королів. Ця історична кінострічка наповнена чудовими мелодіями і іскрометним гумором. У вогнищі подій виявляється боротьба короля Річарда і найхоробрішого лицаря Галаванта. Хоробрий лицар, який хоче повернути свою любов, не звертає уваги на вчинки підлого та злого королевича, який намагається сильніше «вколоти» Галаванта і зробити його життя жахливою. Одного разу злий король вирішив піти на крайній захід і викрав кохану Галаванта.

Після подібної витівки у сміливця не залишається нічого, як піти війною на божевільного і помститися йому. Повний рішучості Галавант готовий піти на все, щоб провчити підступного противники. Щоб знайти своє щастя, відшукати кохану і повернути її, лицарю доведеться долати безліч труднощів і перешкод.

За що ж темний король так зненавидів відважного і сміливого Галаванта? Чи зможе сміливий лицар знайти свою кохану, подолавши довгий і важкий шлях… Серіал Галавант 2 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Фортенберри, Кріс Кох, Деклан Лауни
В ролях: Джошуа Сасс, Тімоті Омандсон, Вінні Джонс, Меллорі Джэнсен, Карен Девід, Люк Янблад, Бен Преслі, Даррен Еванс, Стенлі Таунсенд, Genevieve Allenbury


загрузка...