Нью-йоркський поліцейський Тоні часто переступає закон. Робить це він заради досягнення мети, для того, щоб покарати злочинців. Але, це не виправдовує його вчинки. Закон один для всіх один, не можна його порушувати ні за яких обставин. Тому Тоні наздогнало заслужене покарання, він залишився без улюбленої роботи. Коп позбувся служби, він тепер не може полювати за лиходіями. Життя стає нудною і прісною. Така буденність пригнічує, неможливо жити безцільно. Однак одна невелика лазівка залишилася, тому Тоні ще може принести суспільству користь. Син у колишнього поліцейського працює детективом.

Він не такий, як його батько, хлопець дотримується всіх правил, він не порушує закони. Його чесність іноді заважає йому в службі, він не завжди домагається хорошого результату. Батько починає розслідувати злочини разом з сином. Вони стають напарниками, хоча методи у них різні. Але, щоб розслідувати складний злочин, батькові і синові необхідно навчитися розуміти один одного, зуміти знайти спільну мову.

Від цього залежить успіх їхньої справи. А це дуже важливо. Два напарника починають діяти, шанси на успіх є. Серіал Гарний коп 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Німа Барнетт, Родріго Гарсія, Алекс Хардкасл
Актори: Моніка Барбаро, Тоні Данза, Джош Гробан, Білл Котткамп, Brooke Carrell, Muhammad Abuhaikal, Меттью Сальдівар, Джон Скерті, Віктор Круз, Томас Д. Уівер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress