загрузка...


​​​​Історія становлення геніїв часом настільки ж захоплююча, як і їхні твори. Така ж історія стосується і великого художника Пабло Пікассо. Все його життя буде розкладена на маленькі деталі в даному серіалі. Адже як це відбувається з простими людьми, їх погляди і переваги створюються вже в молодому віці їх. Теж сталося і з художником. Який вже молодим бачить проблеми в становленні фашистського режиму в його рідній Іспанії. Бажаючи повідомити світу про небезпеку, що виходить від них, він вирішується на низку вчинків, здатних серйозно вплинути на його життя в цілому.

Але і це стає складним, адже для цього йому треба передати настрій населення і народу через призму мистецтва і картин зокрема. Складнощі не йдуть з його переїздом в іншу країну. Адже він переїхав до Парижа, в який незабаром входять всі ті ж фашисти, але вже німецькі. Відмовляючись також їхати і вже звідти, Пікассо продовжує творити, пробуючи різні техніка, намагаючись зловити свій власний стиль, який буде точним відображенням його почуттів і реальності в його баченні. Однак на кожну проблему знайдеться і свій промінчик світла, здатний розігнати темряву. Серіал Геній 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Таким промінчиком і стає його любов, яка буде потроху кочувати від однієї жінки до іншої, але незмінно залишаючись з ним на зв’язку. Але, все ж, що стане з Пабло за той час, поки він буде подорожувати по світу і розвивати свій талант?

Режисер: Кеннет Біллер, Кевін Хукс
В ролях: Саманта Коллі, Сет Гейбл, Антоніо Бандерас, Клеманс Поезі, Т. Р. Найт, Майкл МакЭлхаттон, Джонні Флінн, Алекс Річ, Бруно Павио, Ральф Браун

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress