Серіал Глухий кут 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У свої шістнадцять, Роуз, як і більшість підлітків, не завжди знаходила спільну мову з батьками. Дівчина досить часто сварилася з ними, не завжди знаходила розуміння і замислювалася про самотнього життя. Але вона не могла навіть припустити, що провидіння дійсно допоможе їй у цьому. Прокинувшись одним звичайним ранком, Роуз не виявляє батьків удома. А через кілька днів стає зрозуміло — у світі зникли абсолютно всі люди, які досягли повноліття. Ще однією проблемою стає відсутність сучасних технологій, які людство так довго і ретельно розробляв.

Людей відкинуло на мільйони років назад, залишивши наляканих підлітків без батьківської підтримки. І тепер Роуз, як і всі інші вижили, повинна буде боротися за кожен прожитий день. Адже головною загрозою для дітей стають жахливі містичні істоти, які завжди знаходяться серед них. Виявити зрадника практично неможливо, а викривши його, більшість гине. Серіал Глухий кут 3 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але Роуз не готова так просто здаватися. Дівчина готова битися до останнього, тільки б повернути собі батьків і колишній світ, який зараз перетворився в справжнє пекло, без кінця і краю.

Режисер: Стівен Кемпбелл
Актори: Грета Грегорі, Кей Джей Апа, Beulah Koale, Моллі Лішман, Simon Mead, Флінн Стюарт, Charlie Preston, Tim Hamilton, Jesse Wikiriwhi, Пітер Вини


загрузка...