загрузка...


Біллі МакБрайд успішний адвокат. У його практики немає жодної невдалої справи. Кожен раз все закінчувалося на користь Біллі. У цієї людини своя методика роботи, схоплено все від і до. У головного героя своя контора, прекрасна репутація, а люди йому довіряють і поважають. Крім вдало складається кар’єри у Біллі все чудово і на особистому фронті. Сім’я — надійна опора і підтримка. Ось тільки є таке поняття, що чим вище піднімаєшся в цьому житті, тим болючіше падати! Так склалося, що удача відвернулася від Біллі МакБрайда після програної справи. Все, що він будував довгий час зруйнувалося в одну мить! Причина всього цього-банальна заздрість.

Друг і колега МакБрайда завжди заздрив йому і в один момент вирішив підставити приятеля. Поразка, провал, більше немає нічого. Немає більше поруч ні друзів, ні сім’ї, лише пляшка з алкоголем, що допомагає пережити цей жах. Можливо, чоловік так і спився, якби на порозі його будинку не з’явився молодий юрист. Його теж підставили, звільнили з тієї ж організації несправедливо. Він бажає помститися. Чоловіки вирішили діяти спільно.

Вони взялися за справу, де опонентом виступав той, за кого МакБрайд постраждав. Чи зможуть чоловіки повернути колишню репутацію? Серіал Голіаф 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лоуренс Тріллінг, Алік Сахаров, Білл Д’Еліа
Актори: Вільям Херт, Таня Реймонд, Ніна Аріанда, Сара Уайнтер, Олівія Тірлбі, Брітен Далтон, Джулі Брістер, Евер Керрадайн, Біллі Боб Торнтон, Марія Белло

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress