Серіал Голос янгола (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Валентині довелося взяти на себе виховання молодшої сестри після трагічної смерті батьків. Вони залишилися сиротами, але продовжували триматися разом. Героїня намагалася щосили замінити малятку втрачених тата і маму, хоча їй і самій часто потрібна була моральна підтримка і добре слово. Оксана завжди відчувала любов і турботу і в усьому прислухалася до думки Валі, поки не закохалася в хлопця, який покликав її заміж. Старша була проти раннього шлюбу з сумнівним молодим людиною, що призвело до скандалу і від’їзду молодят в інше місто. Так вони на довгі роки втратили зв’язок, не спілкувалися, не знаючи, чим живе кожна з них.

Проходить два десятки років, зараз жінці за тридцять, і вона побачила за своє життя чимало горя і пройшла досить складних і складних випробувань. Спочатку втрата єдиної дитини, потім зрада коханого чоловіка. Вона оселилася в невеликому селі в надії повністю віддатися роботі в лікарні і забути минуле. Але її мучить почуття провини перед Оксаною, і вона вирішує продовжити пошуки, що сказати їй те, що вона любить її і не хоче втрачати.

З’ясовується, що дівчина загинула в фатальній автомобільній аварії. Це черговий удар і Валентина не вірить у жахливу новину і починає власне розслідування. Серіал Голос янгола (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Віра Яковенко
В ролях: Настя Задорожна, Олексій Зубков, Софія Котлярова, Олексій Тритенко, Сергій Сипливий


загрузка...