Серіал Голос з минулого (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Драматична історія з життя головного героя серіалу починається з хірургічного кабінету. Олексій Баженов працює в операційній, він вважається кращим хірургом відділення. У нього завжди щільно розписаний графік, герой любить свою роботу і часто не помічає, як повз пролітає життя. Але одного разу ситуація виходить з-під контролю. Під час чергового хірургічного втручання, Олексій допускає помилку, він ледь не позбавляє скальпелем життя молодої і красивої дівчини. Вчасно виправлена ситуація врятувала життя прекрасної Алі, але героїня залишилася інвалідом.

Олексій не міг пробачити собі подібної помилки, він навіть замислювався над суїцидом, але рятує ситуацію підтримка друзів. Всі твердили, що він невинний, і не варто так вбиватися. Але герой все одно відчував за собою провину. Вийти з депресії допомогла робота. Олексій приймав усіх пацієнтів, і навіть просив ще записувати до нього на прийом. Він добре оперував, ставив 100% діагнози, підказував як уникнути захворювань і морально підтримував людей. Пацієнти ставилися до нього з великою повагою і любов’ю, що і допомогло забути про давній інцидент з дівчиною. В Олексія було все, квартира, гроші, улюблена робота, але вдома в холодні вечори його ніхто не чекав. Серіал Голос з минулого (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Рідні переживали, що з таким графіком він не зможе знайти собі дівчину. Але доля вирішила цю проблему. В життя Олексія вривається симпатична дівчина, але герой поняття не має, що це давня знайома, жертва операції Аля.

Режисер: Анатолій Григор’єв
В ролях: Олександр Попов (IV), Клавдія Дрозд, Анатоль Фон-Филандра, Наталя Калатай, Михайло Кукуюк, В’ячеслав Гіндін


загрузка...