Серіал Горизонти кохання всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головна героїня вітчизняного серіалу під назвою «Горизонти кохання», це Варвара — молода і приваблива особа. Разом з улюбленим чоловіком, сімейна пара займається вихованням доньки. Начебто, немає таких почуттів, щоб трапилася смуток, адже героїня цілком щасливо живе в шлюбі. На жаль не все так просто і незабаром чорна смуга починає переслідувати турботливу матір і дружину. Виявилося, у чоловіка Варвари є симпатична коханка. Крім того, він приховував роман на стороні протягом тривалого часу. Природно почуття переповнюють дівчину, і вона вирішує подати на розлучення, щоб назавжди розпрощатися з невдалим чоловіком.

Вже після того як розлучення відбувся, Варя довідається ще кілька фактів про життя колишнього чоловіка. Бізнес, який він вів, виявився не зовсім чесним. Внаслідок цього, чоловік потрапляє під тюремне ув’язнення, йому загрожує досить солідний термін. Але, вирішила почати життя з чистого аркуша Варя вже вирішила для себе, що не буде згадувати про минулі проблеми.

Героїня вирішила для себе, що присвятить життя лише власної дочки, не звертаючи уваги ні на яких чоловіків. Але, чи зможе вона стримати обіцянку самій собі? Серіал Горизонти кохання всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Віктор Кущів
Актори: Данило Бєлих, Любомірас Лаучявичус, Дмитро Сарансков, Марина Денисова, Наталія Батрак


загрузка...