Серіал Господь мене зафрендив 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Проживаючи в Нью-Йорку, молодий хлопець працював на радіостанції кожен день, розмовляючи зі своїми слухачами про віру в Бога. Проте головний герой більше насміхався, ніж насправді випробовував віру і надію. Його батько працював у церкві, але головний герой відрізнявся від свого батька. Раптово прогулюючись по місту, на Facebook молодій людині прийшов запит про дружбу від Бога. Головний герой вважав, що над ним хтось сміється, тому відхилив заявку. Але через кілька годин заявка повторилася, і він знову її відхилив.

Як тільки хлопець звернув увагу на те, що відбувається навколо, то побачив, що йому подаються знаки понад кимось містичним і практично нереальним. Погодившись та підтвердивши дружбу на Фейсбуці, у головного героя з’явилися підказки з боку Бога. Серіал Господь мене зафрендив 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Першим його кроком було спасіння незнайомої людини, на якого вказав новоспечений друг з соціальної мережі. А тепер працівник радіостанції має всі можливості змінити світ.

Режисер: Маркос Сіга
Актори: Вайолетт Бін, Брендон Майкл Холл, Javicia Leslie, Джо Мортон, Сурадж Шарма, Rachel Bay Jones, Франческа Баер, Флор де Лис Перес, Шазі Раджа, Крістофер Редман


загрузка...