загрузка...


У центрі сюжету серіалу «Гостьова книга» виявляється невелике тихе курортне містечко на півночі Америки, яке є одним з найулюбленіших місць туристів і мандрівників. Кожну весну в самий розпал нового курортного сезону містечко наповнюється цілим морем туристів з різних куточків країни. Туристи мають намір з легкістю і спокоєм провести кілька місяців у дали від галасливих мегаполісів, і відпочити від суєти водному з численних невеликих затишних котеджів. Головна сюжетна лінія відбувається в одному з таких тихих місць, невеликому готелі в якому проживає кілька десятків приїжджих туристів.

Незважаючи на те, що в кожному котеджі існують свої правила, приїжджі безтурботні туристи постійно їх порушують, ніж часом викликають обурення і роздратування місцевих жителів. Досить часто безтурботні постояльці вплутуються в досить сумнівні і непрості історії, які деколи пов’язані з неподіленою любов’ю, втечею від поліції і навіть серйозними злочинами. А місцеві жителі і робітні готелю всіма силами намагаються допомогти гостям свого містечка, вони приміряють на себе роль психологів, допомагаючи закоханим налагодити відносини, приватних сищиків, займаючись пошуком зниклих речей.

А часом жителі містечка навіть стикаються з серйозними злочинами, але готові проявити всі свої знання та кмітливість, щоб допомогти вам вирішити їх проблеми. Серіал Гостьова книга 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Фреско, Грегорі Томас Гарсіа, Самір Реем
Актори: Гаррет Діллахант, Карлі Джібсон, Дженна Фішер, Мелані Мослі, Келлі Мартін, Лаура Белл Банді, Lou Wilson, Чарльз Робінсон, Стокард Ченнінг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress