Американський трилер, створений за однойменним романом Гілліан Флінн, присвячений спробам молодої жінки, Камілли Прикер, газетного репортера, розібратися з постійними змінами в її рідному містечку вбивствами і одночасно — з травмуючим досвідом її власного життя. Щоб зрозуміти мотиви і логіку поведінки злочинця, їй доведеться зіткнутися з дуже неприємними фактами своєї біографії. У тому числі з’ясувати, якими були справжні причини загибелі її рідної сестри Маріан в дитинстві. Їй належить дізнатися, що змушує людей викликати психічні або фізичні проблеми зі здоров’ям у тих, хто перебуває на їх утриманні.

Камілла (Емі Адамс) приїхала в Чикаго з маленького містечка в штаті Міссурі і намагається стати успішним журналістом, але поки працює кримінальним репортером у невеликій місцевій газеті. Нещодавно вона провела деякий час у психіатричній клініці, після того як намагалася нанести собі шкоду, вирізаючи слова на своїй шкірі. Її бос посилає Каміллу в її рідне містечко, тому що там з’явився серійний маніяк — знайдені вбитими дві дівчини, і сліди на обох жертви однакові.

Вона змушена тісно спілкуватися зі своєю відстороненою матір’ю, багачкою Адорой, і сестрою Аммой, яка є типовим важким підлітком. Серіал Гострі предмети 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Жан-Марк Валле
В ролях: Емі Адамс, Апріл Бринсон, Віолет Бринсон, Генрі Черні, Патришия Кларксон, Метт Крейвен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress