На перший погляд в молодій сім’ї, що живе в маленькому тихому містечку, все складається ідеально. Батьки ведуть перспективний бізнес, виховують прекрасну дитину, і підтримують бездоганну гармонію в будинку. Однак, як виявилося, навіть в ідеальних сім’ях є свої таємниці, здатні зруйнувати видимий затишок сімейного вогнища. Який підсумок? Бізнес чоловіка зведений до банкрутства, дружина знаходить розраду в коханці, і все це неодмінно позначається на головному для них — єдиному синові. На жаль, це лише початок. Молода сім’я проживає в невеликому місті і займається готельним бізнесом.

До недавнього часу у них все складається ідеально. Батьки намагаються забезпечити всім необхідним свою дитину. Між самими подружжям немає скандалів і непорозуміння. В одну мить, після того, як таємниця вибирається на поверхню, ідилія руйнується. Серіал Готель «Купідон» (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Все стрімко йде до розлучення, а спроби родичів помирити подружжя ні до чого не призводять. Чоловік по безглуздості призводить бізнес до банкрутства, дружина шукає залицяльника, а син скочується не погані оцінки. Це все тільки початок майбутніх труднощів…

Режисер: Сергій Кравець
В ролях: Галина Безрук, Дарина Волга, Олексій Нагрудний

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress