Безпідставна самовпевненість і надмірні апетити призводять до нескінченних битв, що гублять цілі фамільні династії. Найважче в Смутні часи доводиться звичайним людям, загрузлим в злиднях і безнадійності. Багато з них загинули, віддавши життя безглуздій війні, граючи за чужими правилами. Знатних аристократів не зупиняють численні смерті громадян, що залишилися після їх походів за омріяною метою. Вельможі перестали реально оцінювати речі, порівнюючи рівень своїх бажань і можливості успіху заходу. У замках плетуться нескінченні інтриги, абсолютно неможливо зрозуміти, хто твій друг, а хто найлютіший ворог. Нікому не можна довіряти, шпигуном може виявитися найвідданіша людина.

Учасники змов проявляють Яру недоброзичливість і недовіру, відчуваючи постійне емоційне напруження, вони роблять необдумані вчинки, що призводять до трагедій. Бажаючі дістати корону загрузли у брехні і страху за своє життя. В такій обстановці не вдається вибрати гідного керівника, здатного навести порядок в розрізнених землях. Століттями правлячі сімейства ослабли, втративши авторитет і довіру населення. З боку з’явилися незнайомі чужоземці, які прийшли поборотися за панування багатих, безхазяйних територій. Серіал Гра престолів 8 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Поки кращі лицарі гинуть на полях битв з півночі насувається страшна небезпека. Ворог незвичайний. Мова йде про неживих створіннях, поведінку яких складно передбачити.

Режисер: Девід Наттер, Алан Тейлор, Алекс Грейвз
Актори: Пітер Дінклейдж, Ліна Хіді, Емілія Кларк, Кіт Герінґтон, Софі Тернер, Мейсі Вільямс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress