Серіал Грімм 2 сезон (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Грімм» — полюбилася багатьом сучасна казкова драма для тих, хто любить фільми про поліцейських. Ця історія, головна роль у якій відведено правоохоронцям, які в процесі роботи змушені постійно стикатися з містичними істотами. Брати Грімм – відомі у всьому світі казкарі з Німеччини, які займалися збором фольклорних оповідей, подарували світові чимало творів, які протягом століть запоєм читали діти і дорослі по всьому світі. Більшість героїв у нових образах відтворені і в серіалі «Грімм», і в сучасному світі вони здійснюють самі страшні діяння: вбивають, влаштовують теракти і підставляють ні в чому не винних людей.

Поліцейський Нік Беркхардт – нащадок славного роду Грімм, відомих борців з нечистою силою. Як і всім іншим родичам, йому дісталася одна здатність – незалежно від личини злий тварі, він завжди відразу бачить її справжню сутність. З подібними явищами головний герой зустрічається раптово і з цього моменту починає вірити в те, що герої відомих казок можуть зустрітися і в реальному житті. Зацікавившись творами братів Грімм, детектив з подивом виявляє, що практично кожна з них є свого роду похмурим пророцтвом, якому судилося збутися в наші дні. Серіал Грімм 2 сезон (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Несподівано відкрилися знання стають для поліцейського справжнім шоком. Вірним партнером Ніка по серіалу стає Едді Монро – встав на шлях істинний перевертень, який поступово вводить свого партнера в таємничий потойбічний світ.

Режисери: Норберто Барба, Терренс О’хара, Ерік Ланевилль
В ролях: Девід Джінтолі, Битси Таллок, Сайлас Уейр Мітчелл, Расселл Хорнсбі, Саша Ройз, Реггі Лі, Клер Коффі, Брі Тернер, Роберт Бланш, Денні Бруно


загрузка...