загрузка...


Даємо вашій увазі багатосерійний фільм в манері фентезі і детектива «Грімм» з речовинами драми, зроблений згідно темам майже всіх казок відомих письменників братів Грімм. Серіал розповідає глядачеві про 2-ух паралелях, що поділяють світ, 1 з яких людська — її світогляд ніяк не мають права зустрітися з реальністю, 2-а паралель — напевно Створення, вкривають від звичайних людей власні справжні суті — одні з їх несуть світові благо, інші адже вважаються справжнім уособленням зла. Створення впливають на світ людей, як раз більша частина правопорушень свершено згідно їхньої вини.

З давніх-давен є спадкова дієздатність — бачити те, ніби ніяк не спостерігають інші, що передається людині після смерті 1-го з членів його сім’ї. Такими можливостями володіли Грімм, вони ще мали гігантську міць і здатність, в минулому часто діяли на членів царської сім’ї, Грімм жодного разу ніяк не залишали в живих нікого з створення. У центрі сюжету — приємний порядна поліцейський Нік Бёркхардт, навчанням хлопчика займалася тітка після несподіваного зникнення його мами. Основний герой жив безтурботним життям в Портленді, мав намір створити сім’ю зі своєю коханою жінкою Джульєттою, проте в один момент безтурботне життя Ніка змінюється з ніг на голову, так як йому розкривається велика прихована на сутність всіх речей, що кояться в світі.

Основну нішу в боротьбі з-за людство позичить поліцейський Нік Бёркхардт, поповнюючи власну команду новенькими Грімм. Серіал Грімм 6 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Норберто Барба, Терренс О’Хара, Ерік Ланевілль
В ролях: Роберт Бланш, Девід Ґвінтолі, Расселл Хорнсбі, Клер Коффі, Брі Тернер, Саша Ройз, Сайлас Уейр Мітчелл, Бітсі Таллок, Реггі Лі, Деміен Пакер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress