З чого починається історія будь-якої великої особистості? З безглуздих моментів в дитинстві, з образ на життя і зачарувань нею. Успішне майбутнє формується поступово, з оглядкою на досвід. Стали відомими всьому світу особистості починають свій творчий шлях з бідних сімей, злиднів, з потреби. Саме суворі умови загартовують характер майбутніх світових зірок. Гаррі Гудіні не став винятком з цього правила. Його сім’я не була заможною, але в будинку він відчував себе коханим. Мати і батько змогли дати синові тільки хороше ставлення до людей і любов до розваг.

Гаррі зумів знайти своє покликання у творчому середовищі. До слави він піднімався повільно, але рухався впевненими кроками, так як звик долати труднощі, миритися з злиднями і несправедливими уроками долі. У серіалі детально описані всі етапи життя Гудіні. Він являє собою особистість, цікаву представникам багатьох поколінь і народів. З цієї причини кінопроект сподобається як жінкам, так і чоловікам, буде цікаво подивитися дорослим і малюкам. Яскраві фокуси і їх таємниці — ось що ми побачимо у кінострічці крім самого життя ілюзіоніста.

Як Гудіні захопився цією справою? Хто підтримував його на шляху до мрії? Відповіді на всі загадки великого фокусника присутні в картині. Серіал Гудіні 1 сезон (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Улі Едель
В ролях: Едріан Броуді, Крістен Конноллі, Івен Джонс, Тім Піготт-Сміт, Тому Бенедикт Найт, Шон Вільямсон, Естер Оноди, Луїс Мертенс, Джеремі Вілер, Керолайн Болтон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress