Серіал Гвіана 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой мріє стати геологом, для цього він намагається закінчити університет, тільки ось у нього це не дуже сильно виходить і тепер він знаходиться на межі відрахування. Для того, щоб не вилетіти, він збирається відправитися до Гайани, для того, щоб провести свою археологічну експедицію. Ця частина землі користується особливою популярністю, вона сповнена величезною кількістю золотих самородків, а разом з тим і пройдисвітів, який хворіють золотою лихоманкою і за кожен самородок готові вбити кожного.

Саме в такій обстановці і виявляється хлопець, при цьому він навіть не здогадувався з ким йому доведеться зіткнутися. На цій території пильність втрачати не можна ні на хвилину, так як новеньких тут не люблять. Кожен приїжджий — це конкурент на золото, яким ніхто не бажає ділитися. Так що тим, хто знайшов хоч щось потрібно старанно ховати свою знахідку, а разом з тим і тримати язик за зубами. Героя чекає справжня школа на виживання, де йому потрібно здати свій «іспит» і якщо він з ним впоратися, то значить можна сміливо вважати, що він готовий до всього в цьому житті. А ось якщо він не готовий до всіх труднощів, то його «завал» може виявитися для нього дуже трагічним.

Що ж хлопець стане робити і чи вирішить він відшукати кілька самородків або ж віддасть перевагу повернутися додому? Серіал Гвіана 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кім Шапірон, Філіп Трібуа, Фаб’єн Нурі
В ролях: Стани Коппет, Нуньєс Де Мелу Маурійу, Кваджані Белісонг, Діану Тіа, Метью Спінози, Ісака Савадов, Сантос Кардосо Рубенс, Флора Бонфанті, Анна Суарес, Олів’є Рабурден


загрузка...