загрузка...


Гюльпері вийшла заміж зовсім молоденькою дівчиною. Вона мріяла бути щасливою в любові ростити майбутніх дітей і ніколи не знати горя. Однак життя дуже складна штука, на долю кожної людини випадає певна частка проблем. Проживши з чоловіком кілька років, Гюльпері залишається одна. Еюп змушений залишити рідні місця і відправитися на кордон з Близьким Сходом. Як і багато його побратимів, чоловік покликаний захищати власну країну від раптових загарбників. Через деякий час жінка перестає отримувати вести від чоловіка. Стурбована своїми переживаннями, вона намагається дізнатися місце розташування чоловіка, але ніхто не може сказати, що сталося на кордоні.

Втративши єдиного годувальника, вона намагається вижити разом зі своїми дітьми, яких у подружжя за спільне життя народилося троє. Дівчинка стегно і двоє хлопчиків Джан і Хасан намагалися підтримати нещасну матір, але уникнути поганої звістки ніхто не міг. Через деякий час Еюпа визнали мертвим. Батьки чоловіка недолюблювали невістку, а після смерті сина і зовсім стали вважати винною в його смерті. Вони не могли пробачити її і тим більше довірити виховання онуків, але Гюльпері не збиралася відмовлятися від власних дітей. Вони все, що у неї залишилося. Сім’я чоловіка перебувала на хорошому становищі, мала значні зв’язки і цілком могла зіпсувати життя бідній жінці.

Діти повинні були залишитися в сім’ї, а вона назавжди покинути їх будинок. Гюльпери доводиться виїхати з рідного міста, залишивши своїх дітей. Серіал Гюльпері (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Cem Karci
Актори: Нургюль Ешілчай, Тимучин Есен, Тарік Пабучджуоглу, Ece Sükan, Burak Dakak, Aleyna Özgeçen

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress