Серіал Імла / Туман 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Імла опустилася на місто зовсім несподівано. Виявилося, що місцеві жителі, які не були готові до такого стану справ, потрапили в неприємну ситуацію. Туман огорнув все, що тільки можна було, і по всьому периметру міської території була оголошена екстрена ситуація. Тепер ніхто не міг допомогти місцевим жителям, крім них самих. Ч / З змусила героїв, крадькома на своїх авто, пробиратися до супермаркетів, щоб поповнити запаси провізії на тривалий термін. Хто знає, скільки триватиме Ч / С, можливо, настане такий час, що і скупитися буде ніде, на той випадок якраз такі герої і забезпечать себе всім необхідні провіантом.

Не видно ні зги! Зі швидкістю пішохода тачки пробираються крізь туман. Раптом лунають моторошні крики, стає ясно, що хтось в тумані просить про допомогу. Як знайти потерпілого та хто ж він? Жахливий крик лунає знову і по шкірі автолюбителів пробігає дрібне тремтіння. Стає ясно, що ніхто не зможе вціліти в тумані. Якісь невідомі тварюки нападають на місцевих жителів і роблять це так уміло, що вже скоро від жителів залишаються лише частини тіла. Порятунку в безпросвітній імлі знайти складно і тому всі намагаються зрозуміти, як їм жити далі. Рятуючись втечею в невідомому напрямку, люди збивають один одного з ніг, а ці мерзенні тварюки орудують і тут, як кати, вбиваючи всіх без розбору. Що ж стосується самого елементарного порятунку втечею, то вона перетворюється в хаотичний рух, де кожен може збити будь-якого на своєму шляху і може навіть добити, якщо це не вдалося зробити чудовиську. Серіал Імла / Туман 1 сезон 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Лише одним вдається зайняти вигідне положення і герої намагаються зважити, хто ці тварюки, що прийшли вбивати, і як пов’язана поява імли на міських просторах з їх появою? Поки вони будуть намагатися докопатися до істини і намагатися врятуватися, кривава різанина знайде небачені масштаби.

Режисер: Адам Бернштейн, Крістіан Торп, Т.Дж. Скотт
В ролях: Алісса Сазерленд, Окезі Морро, Девід Вм. Марш, Гас Бірн, Грег Ованессян, Люк Косгров, Дарсі Ліндсон, Лола Фленері, Олександра Ордоліс, Морган Спектор


загрузка...