загрузка...


Генрі зовсім недавно виповнилося шістнадцять. Дівчина була в самому розквіті сил, адже прийшов час визначитися з подальшим майбутнім. Вона хотіла вивчитися і отримати гарну освіту, але здійснити задумане було не так вже й легко. Головна героїня ніяк не могла визначитися, на кого варто вчитися. У голові вона перебирала безліч професій: психолог, ветеринар, вчений, і багато інших. Але все-таки чарівну красуню не приваблювало нічого з цього. Їй хотілося чогось незвичайного і неординарного. І незабаром бажання Генрієтти збулося. Несподівано для самої себе дівчина телепортувалася.

Вона не розуміла, як це сталося. Але незабаром дівчина усвідомила, що володіє дивовижними здібностями. Героїня розуміла, що такі сили роблять її унікальною. Але Генрієтта ще належало розібратися у всьому що відбувається, адже за всі 16 років вона вперше зіткнулася з подібним явищем. Дівчина не розуміла, звідки в ній здатність до телепортації. Серіал Імпульс 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але тепер вона мала намір скористатися цією дивовижною здатністю. Що ж чекає попереду Генрієтту? Як складеться подальша доля героїні, яка в такому юному віці виявила здібності до телепортації?

Режисер: Майрзі Алмас, Шерін Дабіс, Ед Фрейман
Актори: Енука Окума, Міссі Пайл, Медді Хассон, Сара Дежарден, Крейг Арнольд, Теннер Стайн, Девід Джеймс Елліотт, Деніел Маслані, Каллум Кіт Ренні, Gabriel Darku

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress