Перш головній героїні історії на ім’я ПЕТ не було ніякого діла до власного минулого і їй вистачало неприємного сьогодення. У повсякденному житті леді була тією, чия мати відкрила особливу пристрасть до алкоголю, а батько давно покинув сім’ю. Папи дівчинка практично не знала, тому їй довелося досить непросто в житті і знадобилося багато часу, щоб спробувати хоч якось влитися в ряди успішних громадян. Кожен день унікальна особистість стикається з найрізноманітнішими тяготами, пов’язаними з сучасним американським суспільством. У ньому тоді не було місце ізгоям, таким як головна героїня, чия мати була афроамериканкою.

Зараз дівчина дізнається власне справжнє ім’я «Фіона» і займається питанням розкриття власного походження. Лише найбільш упевнені в собі люди здатні в лічені миті допомогти беззахисною, що загубилася у сучасному світі відшукати біологічних батьків, а також спробувати реалізувати свій неймовірний і дивовижний потенціал, насолоджуючись багатьма неймовірними подробицями життя і прекрасними моментами, подарованими долею.

У найближчому майбутньому леді очікують багато змін, до яких вона не зовсім готова. Серіал Ім’я мені Ніч 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Петті Дженкінс, Вікторія Махоні
В ролях: Кріс Пайн, Індіа Айслі, Джеффресон Мейс, Ділан Сміт, Шонікуа Шандай, Джей Полсон, Джастін Корнвелл, Тео Маршалл, Олександр Канелакос

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress