Серіал Ім’я троянди 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Давайте разом згадаємо чудового вченого, філософа і письменника Умберто Еко, який помер два роки тому, і подивимося чергову екранізацію його найвідомішого твору. Є надія, що Джон Туртурро, виконавець головної ролі, не підкачає і не змаже цю знакову працю італійського класика. Рік 1327. Два церковних служителів, впливовий монах-францисканець Вільгельм Баскервільський і його молодий помічник Адсон, тримають шлях у віддалений бенедиктинський монастир для важливих переговорів з місцевим ієрархом від імені католицької церкви. Після прибуття на місце ці плани доводиться відкласти, тому що в святій обителі відбувається таємничий злочин – убитий тутешній чернець на ім’я Адельм Отрантський.

Францисканець не вперше стикається з детективними загадками, тому береться за розслідування вбивства, покладаючись на силу свого розуму і багатий життєвий досвід, а також на допомогу молодого послушника Адсона, фанатично відданого наставнику. Напарники намагаються вийти на слід злочинця, який ховається в рядах ченців, проте марно. Розслідування затягується, з’являються нові жертви – вбивця б’є в найнесподіваніших місцях і спритно ховається від правосуддя. Серіал Ім’я троянди 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У детектива в рясі є сильна підозра, що серія вбивств пов’язана з бібліотекою і якоюсь таємничою книгою заборонених знань. Потрапити в бібліотеку нелегко, тому що керівники монастиря не хочуть розкривати гостям всіх своїх таємниць.

Режисер: Джакомо Баттіато
Актори: Джон Туртурро, Фабріціо Бентівольо, Джеймс Космо, Майкл Емерсон, Руперт Еверетт, Nina Fotaras


загрузка...