Кері і Брук-брат і сестра, яким досить не просто доводиться. Вони зараз знаходяться в тому віці, коли їм потрібно знайти себе в житті. Вони намагаються зрозуміти, чого хочуть від цього життя. Їм складно визначитися з чимось, так як вони ні до чого серйозно не ставляться і постійно перебувають у пошуках чогось, що надихне їх на серйозні вчинки. Хлопці з нетерпінням чекають того моменту, коли їм вдасться хоч щось знайти. Але дуже скоро вся їх життя перевертається з ніг на голову і вони починають розуміти, що не так просто буде домогтися бажаного тепер. Вся їх життя перетворилося на справжній кошмар, від якого вони не знають куди сховатися.

Їх молодший брат, якому всього чотирнадцять стає поп-зіркою. У лічені дні він обзавівся величезною кількістю фанатів і радів тому, що зміг домогтися набагато більшого успіху, ніж його родичі. З цього моменту у його брата і сестри, а так само у їх матері з’являється величезна кількість проблем. Вони не знають куди їм подітися від такої кількості уваги і фанатів, вони хочуть якомога швидше домогтися того, щоб їхнє життя знову стала тихою і спокійною.

Чи зможе це сімейство знайти своє щастя або ж їм так і не вдасться знайти себе в житті і вони так завжди і будуть в тіні молодшого брата? Серіал Інші двоє 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс Келлі
Актори: Хелен Йорк, Дрю Тервер, Кейс Уокер, Кен Марино, Ендрю Райдінгс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress