У перших десятиліттях минулого століття європейські жінки мала набагато менше прав і можливостей ніж сильна половина людства. Тереза не боялася висловлювати свій прогресивний погляд на багато речей, вступаючи в полеміку з чоловіками, які дотримуються іншої точки зору. Її незалежність і вільнодумство привертають увагу. Будучи в Лісабоні, звикла багато подорожувати, героїня потрапила на прийом, де знаходилися важливі люди, політики і чиновники. Одна парочка, бажаючи усамітнитися, піднялася в спальню, де застала Терезу з ножем в руках. У кріслі знаходився мертвий посол Іспанії, весь у крові. Прикриваючись шумом і метушнею, героїня зуміла втекти з місця злочину, розуміючи, що в жорстокому вбивстві звинуватять саме її.

Поліція намагалася наздогнати незнайому нікому синьйору. Тереза попрямувала до Севільї. Незабаром в Інституті благородних дівчат з’явилася нова молода, незвичайна викладачка, похитнула консервативні підвалини закладу. Одного разу це допоможе їй в її новому житті. Після того як іспанського посла загадковим чином вбили в Лісабоні, наша героїня вирішує втекти в Севілью. Серіал Інший погляд 2 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тут вона вступає в академію шляхетних дівчат в якості викладача. Саме тут їй і допомогли її погляди на життя, які значно випереджали свій час. З їх допомогою вона змогла похитнути традиційні підвалини академії.

Режисер: Пабло Герреро, Луїс Сантамарія, Мар Олід
Актори: Патриція Лопез, Сесілія Фрайр, Ана Вахенер, Макарена Гарсія, Begoña Vargas

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress